Kontakt z nami

Masz pytania? Napisz lub zadzwoń.

Adres

AS-TECHNIK NOWA SP. Z O.O.

59-300 Lubin
ul. Marii Skłodowskiej-Curie 91k

KRS 0001065348
NIP 6922537102
REGON 526742846

Telefon

tel. +48 502 895 247
Konstruktor: +48 665 795 900

Email

Biuro – biuro@astechnik.pl
Andrzej Wolanin – a.wolanin@astechnik.pl
Kierownik – kierownik@astechnik.pl
Projektant – projektant@astechnik.pl
Produkcja – produkcja@astechnik.pl
Finanse – finanse@astechnik.pl

Formularz kontaktowy

Napisz do nas, odpowiemy tak szybko jak to możliwe!

Wypełnij to pole
Proszę wpisać prawidłowy adres e-mail.
Wypełnij to pole
Wypełnij to pole
17 + 5 = ?
Wpisz wynik równania aby kontynuować
Aby kontynuować, musisz zaakceptować warunki