Kontakt z nami

Masz pytania? Napisz lub zadzwoń.

Adres

AS-TECHNIK SP. Z O.O.

ul. Marii Skłodowskiej-Curie 91k
59-300 Lubin
NIP 692-252-78-94
REGON 389674139

Telefon

tel. +48 502 895 247
Konstruktor: +48 665 795 900

Email

Biuro – biuro@astechnik.pl
Andrzej Wolanin – a.wolanin@astechnik.pl
Konstruktor – Piotr Bajzert – konstruktor@astechnik.pl
Projektant – projektant@astechnik.pl
Produkcja – produkcja@astechnik.pl
Finanse – finanse@astechnik.pl

Formularz kontaktowy

Napisz do nas, odpowiemy tak szybko jak to możliwe!

Wypełnij to pole
Proszę wprowadzić prawidłowy adres e-mail.
Wypełnij to pole
Wypełnij to pole
20 + 15 = ?
Wpisz wynik równania aby kontynuować
You need to agree with the terms to proceed