WPIS

Zakładki

S

Chłodnice oleju

11-02-2020

Chłodnice oleju służą osobom zmotoryzowanym do ciągłego chłodzenia oleju silnikowego. Tym samym nie ma on zbyt wysokiej temperatury i nie występuje ryzyko przegrzania, co wiązałoby się ze sporymi uszkodzeniami. Klienci mają do wyboru różnorodne chłodnice olejowe, w tym te z napędem elektrycznym, hydraulicznym oraz chłodnice mobilne. Wszystkie z proponowanych propozycji zapewniają użytkownikom maksymalną wydajność oraz pełne bezpieczeństwo. Olej będzie skutecznie chłodzony nawet w okresie letnim, przy pokonywaniu bardzo długich tras.
Chłodnice składają się przede wszystkim ze specjalistycznych żeberek, które odpowiadają za skuteczne chłodzenie oleju pod wpływem wykorzystywanego płynu lub też pędu powietrza. Chłodnica zapewnia użytkownikom idealną termoregulację silnika, utrzymywana jest także ciągłość filmu olejowego. Tym samym zainteresowani nie muszą obawiać się o użytkowane silniki, ponieważ po pewnym czasie nie będzie trzeba ich regenerować, co wiąże się z zaoszczędzeniem sporych nakładów finansowych.