Wpis

Blog

S

Producent chłodnic Polska


05-10-2020

Producent chłodnic As-Technik działa na rynku europejskim już od wielu lat. Do każdego zlecenia podchodzimy indywidualnie i dbamy o dobro klienta, mając na względzie także jego potrzeby i oczekiwania. Jesteśmy liderem na rynku w innowacyjnej wymianie ciepła.

Producent chłodnic Polska

Oferujemy skorzystanie z naszych chłodnic oleju hydraulicznego, które projektują i produkują najlepsi specjaliści. Nasze produkty są używane na całym świecie, nie tylko w naszym kraju. Działamy na podstawie konkretnej wizji, dzięki czemu spełniamy oczekiwania nawet najbardziej wymagających odbiorców. Zajmujemy się produkcją chłodnic i wymienników ciepła, które odnoszą się do najwyższych wymogów dotyczących wytrzymałości na ciśnienie, narażeń środowiskowych w różnorodnych gałęziach przemysłowych, czy też wymiany ciepła. Jeśli chodzi o rynki, na których działamy, są to:
- rynek energetyczny,
- chemiczny,
- rafineryjny,
- HVAC,
- morski,
- górniczy,
- rynek przemysłu ciężkiego. 
Podczas podejmowania współpracy z klientem, każdego dnia stawiamy na pełen profesjonalizm i partnerstwo oraz dobry kontakt. 

Chłodnice oleju hydraulicznego Polska

Posiadamy rozbudowaną ofertę, która obejmuje chłodnice do maszyn i urządzeń górniczych. Są one potrzebne do pracy w podziemnych wyrobiskach zakładów górniczych, jak i sprawdzają się w przemyśle powierzchniowym. Wszystkie produkty, jakie znajdziecie Państwo w naszej ofercie, bazują na doskonałej jakości i wytrzymałości. W trosce o dobro klienta działamy sprawnie i z należytą starannością, tworząc trwałe i solidne chłodnice oleju hydraulicznego. Zapraszamy do kontaktu z naszymi specjalistami, którzy już dziś służą poradą oraz pomocą w przypadku poszukiwania potrzebnych wyrobów. 
As-Technik to firma, która wciąż się rozwija i korzysta z innowacyjnych rozwiązań. W swojej pracy stawiamy na profesjonalizm i kompleksową obsługę każdego klienta, służąc pomocą na każdym etapie korzystania z naszej oferty. Dbamy o zadowolenie i komfort klienta, posiadając rozbudowaną i unikalną ofertę, z której korzystają rynki światowe.