Wpis

Blog

S

AS-Technik – lider w produkcji chłodnic i wymienników ciepła


12-08-2020

AS-Technik jest liderem w nowoczesnej i innowacyjnej wymianie ciepła. Firma od wielu lat funkcjonuje na europejskich rynkach. Wytwarza produkty, które eksportowane są na cały świat. Firma wiele lat pracowała na ugruntowanie swojej pozycji na rynku, co zaowocowało zdobyciem zaufania szerokiej rzeszy klientów.
AS-Technik zajmuje się projektowaniem i produkcją chłodnic i wymienników ciepła. Urządzenia są bardzo wytrzymałe na ciśnienie, wymianę ciepła oraz odporne na czynniki środowiskowe, które dotykają wielu sektorów przemysłu. Firma działa na rynku energetycznym, górniczym, chemicznym, rafineryjnym, HVAC oraz w dziedzinie przemysłu ciężkiego. AS-Technik dał się poznać jako profesjonalny i odpowiedzialny partner we współpracy. Tego samego oczekujemy od firm, które korzystają z naszych usług.

Szeroka oferta AS-Technik

Oferujemy naszym klientom chłodnice do pojazdów, agregatów, chłodnice olejowe, wymienniki do klimatyzacji, chillerów, płaszczowe oraz wykonania niestandardowe realizowane na zamówienie.
Wśród chłodnic do pojazdów znajdą Państwo chłodnice płynu, zespolone, powietrza oraz intercoolery. Chłodnice do agregatów to dry coolery, V-coolery oraz chłodnice zespolone. W ofercie chłodnic olejowych do wyboru mają Państwo chłodnice z napędem elektrycznym, hydraulicznym, chłodnice ATEX i mobilne o parametrach 24/12 V. Wymienniki do klimatyzacji, takie jak skraplacze i parowniki są szeroko dostępne w naszej firmie. Z kolei wśród wymienników płaszczowo-rurowych znajdują się wymienniki do oleju hydraulicznego, woda-spalinowe, skraplacze oraz parowniki. Osoby poszukujące wymienników do chillerów mogą zaopatrzyć się m.in. w skraplacze wentylatorowe.

Profesjonalna obsługa

Każdy klient może liczyć na profesjonalną poradę i udzielenie wszystkich stosowanych informacji. Jeżeli mają Państwo problem z wyborem chłodnicy czy dobrania odpowiedniego wymiennika, nasi pracownicy pomogą Wam w wyborze. Realizujemy usługi kompleksowo – pomożemy w wyborze chłodnicy, udzielimy informacji i instruktażu dotyczącego montażu. Zadowolenie klienta z naszych usług jest dla nas bardzo ważne. Państwa pozytywne oceny i opinie o AS-Technik mają dla nas duże znaczenie. Stale poszerzamy asortyment produktów, by sprostać Państwa oczekiwaniom.
Zachęcamy do zapoznania się z naszą bogatą ofertą i do kontaktu z nami. Można kontaktować się z nami telefonicznie, mailowo albo bezpośrednio w siedzibie firmy.